fbpx

15. Linnaelanikud

15. Linnaelanikud

Söövitus paberil, tiraaž 6/7
38,5 × 27,8 cm
2019
Küsi lisaKüsi lisa
Sissejuhatus

Alghind 100 € Kogume Kogos oksjonil 5. juunil 2021

Kogo oksjoniks on Anastasia Sosunova annetanud oma ofort-tehnikas graafikateosed pealkirjaga „Linnakodanikud” (2019). Need teosed on osa tema Kogo galeriis aset leidnud isikunäituse „Barry jalutab omapäi” (2019) pärandist, mis saadavad poeetilist teksti, mille Sosunova näituseks kirjutas kontrollimise ja vabaks laskmise kohta. „Proovides mõista erinevate olendite kooseksisteerimist, kujutan ma ette maokujulisi elukaid, kes neelavad alla asju, mis on suuremad, kui nende keha. …” Loe rohkem

Uuri lähemalt kunstniku kohta ja vaata tema teisi teoseid.

graafika

Kunstnikust

Anastassia Sossunova (s. 1993) on Vilniuses asuv visuaalkunstnik. Sossunoval on Vilniuse Kunstiakadeemia bakalaureusekraad graafika ja magistrikraad skulptuuri erialal. Oma multidistsiplinaarses praktikas kombineerib ta videot, installatsiooni, skulptuuri ja graafikat, liikudes erinevatel skaaladel, manipuleerides isiklike lugude ja peenete materiaalsete žestidega ning järgides nende takerdumist suurde narratiivi. Need on jutud sellest, kuidas kogukonnad ja identiteedid kujunevad, eksisteerivad ja hääbuvad. Tema loomingu osaks on enda ümbruskondade märkamine ja lähemalt tundma õppimine ning uurimus sellest, kuidas me ümbritsevaga suhtleme.

Tema hiljutised näitused ja linastused on toimunud Pekingis I: projektiruumis, Vilniuse Kaasaegse Kunsti Keskuses, galeriides Rupert ja Editorial Vilniuses, Cubitt Londonis, The Sunroom Richmondis ja Praha Rahvusgaleriis.

Kunstniku veebileht: www.anastasiasosunova.com

Rohkem teoseid kunstnikult

Kogo galerii uudiskiri

Loe viimast uudiskirja