Kogume Kogos

Korraldame rahakogumiskampaaniat Kogume Kogos, et viia ellu kogukonda kaasavaid, kunsti soetamist soodustavaid ja eesti kunstnike rahvusvahelist võrgustumist toetavaid ettevõtmisi. Kampaania hõlmab kunstioksjonit, ühisrahastusaktsiooni Kickstarteris, igakuise panusega toetamist Patreonis, võimalust toetada ühekordse annetusega ja üleskutset kunsti osta.

Oksjonipäev

5. juunil korraldab Kogo galerii oksjoni, kus lähevad enampakkumisele 53 teost ja visandit 22-lt kunstnikult Eestist, Lätist, Leedust, Belgiast ja Prantsusmaalt. Teosed on oksjoni jaoks lahkelt annetanud kunstnikud, kellega galerii on oma kolme tegutsemisaasta jooksul koostööd teinud. Need kunstnikud on: Eike Eplik, GolfClayderman, Bruno Goosse, Alexei Gordin, Edith Karlson, Mari-Leen KiipliKristi Kongi, Paul Kuimet, Xénia Lucie Laffely, Anastasia Lemberg-Lvova, Anna Mari Liivrand, Holger Loodus, Johannes Luik, Martiini, Eva Mustonen, Laura Põld, Anastasia Sosunova, Kadri Toom, Elīna Vītola, Thomas Wattebled,  Amanda Ziemele ja Tanja Muravskaja.

LEIA OKSJONI KATALOOG JA ROHKEM INFOT SÜNDMUSE KOHTA

Patreon

Oleme üles seadnud Patreoni lehe, kus on lihtne anda oma igakuine panus Kogo galerii ja kunstnike heaks, kellega koostööd teeme.

Toeta Kogo Patreonis

Ühekordne annetus

Võimalus on teha annetus ka otse meie kontole.

Nimi: MTÜ Kogo galerii
Konto: EE142200221072092333 (Swedbank)
Selgitus: annetus

Kunstiostjale pääse Listele

Toetamaks kunstnikke ja galeriid, julgustame lisaks oksjonitöödele ostma kunsti ka meie kodulehelt. Üks kunstiostja, kes teeb ostu enne 5.06.2021, saab VIP-pääsme kahele kunstimessile Liste Art Fair Basel, kus osaleb sel aastal ka Kogo galerii, esitledes Mari-Leen Kiipili ja Eike Epliku teoseid. Mess toimub 20.–26.09.2021 Baselis Šveitsis.

Kickstarter

Oksjoni järel korraldame ka Kickstarteri kampaania. Rohkem infot peatselt.

 

Grafiit paberil, 30 × 21cm, 2020
Söövitus paberil, tiraaž 6/7, 38,5 × 27,8cm, 2019
Söövitus paberil, tiraaž 7/7, 38,5 × 27,8cm, 2019
Grafiit, paber, 30 × 21cm, 2020