fbpx

Kogume Kogos

Rahakogumiskampaania, mis hõlmab Patreoni, Kickstarterit, oksjonit ja muud.

Otsime võimalusi, et saaksime anda veel rohkem. Selleks arendame publikuprogrammi ja teeme oma näitused veelgi lihtsamini kättesaadavaks, loome partnerlussuhteid ja laiendame rahvusvahelist koostööd, milleks annab sel sügisel hea võimaluse osalemine ühel Euroopa olulisimal kunstimessil Liste Art Fair Basel.

Et neid samme teha, vajame vahendeid, mida meie valdkonnas paraku napib. Jätkame avalike fondide voorudesse taotluste koostamist, kuid näeme, et peame proovima ka muid võimalusi, mis aitaks seatud sihtide poole liikuda.

Korraldame esmakordselt mahuka rahakogumiskampaania, milleks oleme üles seadnud Patreoni lehe, tulemas on Kickstarteri kampaania, korraldame oksjoni ja toimub muudki.

Oksjonipäev

5.06.2021 korraldab Kogo galerii oksjoni, kus lähevad enampakkumisele 40 teost ja visandit 22lt kunstnikult Eestist ja väljastpoolt. Teosed on oksjoni jaoks lahkelt annetanud kunstnikud, kellega galerii on oma kolme tegutsemisaasta jooksul koostööd teinud. Need kunstnikud on: Kristi Kongi, Laura Põld, Eike Eplik, Martiini, Alexei Gordin, Eva Mustonen, Paul Kuimet, Johannes Luik, Edith Karlson, Holger Loodus, Kadri Toom, Anna Mari Liivrand, Uku Pira, Anastasia Lemberg-Lvova, Thomas Wattebled, Elodie Bernard, Bruno Goose, Elīna Vītola, GolfClayderman, Amanda Ziemele, Anastasia Sosunova, Kaose Kogudus, Xénia Lucie Laffely.

Oksjonipäeval toimub esinemisi ja töötube ning kujuneb mõnusaid võimalusi kontaktide loomiseks. Kui koroonapiirangud lubavad, toimub oksjon nii virtuaalsel kui ka füüsiliselt Aparaaditehases.

Patreon

Oleme üles seadnud Patreoni lehe, kus on lihtne anda oma igakuine panus Kogo galerii ja meiega töötavate kunstnike heaks. Lisaks annab see võimaluse näha galerii tegutsemist seestpoolt ja selles ka kaasa rääkida.

Ühekordne annetus

Võimalus on teha annetus ka otse meie kontole.

MTÜ Kogo galerii
EE142200221072092333, Swedbank

Kunstiostjale pääse Listele

Toetamaks kunstnikke ja galeriid, julgustame lisaks oksjonitöödele ostma kunsti ka meie kodulehelt. Üks kunstiostja, kes teeb ostu enne 5.06.2021, saab VIP-pääsme kunstimessile Liste Art Fair Basel, kus sel aastal osaleb ka Kogo galerii, esitledes Mari-Leen Kiipili ja Eike Epliku teoseid. Mess toimub 20.–26.09.2021 Baselis Šveitsis.

Kickstarter

Oksjoni eel korraldame ka Kickstarteri kampaania. Rohkem infot peatselt.