fbpx

Galeriist

Kogo on 2018. aasta kevadel avatud kaasaegse kunsti galerii, mille eesmärk on aidata kaasa kunstnike rahvusvahelisele nähtavusele ning nende kunstipraktika laialdasele tutvustamisele. Galerii missioon on kunsti kogumise ja metseenluse edendamine ja kunstnike viimine rahvusvahelisele turule. Kogo mitmekülgse näituseprogrammi keskmes on kunstnike sooloprojektid ja kunstnike ning kuraatorite koostöös valminud näitused. Kogo peab oluliseks toetada oma tegevusega kunstnike vaba loomingut, interdistsiplinaarsust, fantaasiat ja uudseid ideid, algatada ja hoida loovaid suhteid ning koondada kunstnike ja kunstihuviliste kogukonda. Kogo 54 m2 galerii asub Tartus Aparaaditehases.

Galerii poolt pakutavad teenused

Kunsti müük
Kogo galeriist saab osta rahvusvaheliselt aktiivsete kaasaegsete kunstnike maale, graafikat, fotosid, videokunsti, installatsioone ja skulptuure. Galerii poolt pakutav looming on sissevaade tänapäeva kunstnike loomepraktikatesse ja mõttemaailma, olles sobilik nii kodusisustamiseks, kingituseks kui ka kollektsioneerimiseks ja investeerimiseks.

Konsultatsioon
Kogo galerii pakub konsultatsioone kunsti valimiseks, hoiustamiseks ja eksponeerimiseks. Galeriis saab tutvuda erinevate kaasaegsete kunstivormidega ning uurida kunstnike töid lähemalt, saades galeristilt taustainformatsiooni nii tööde kui kunstnike kohta.

Kunsti laenutamine
Kunstilaenutus on ideaalne alternatiiv nendele, kes otsivad uudseid lahendusi kodu ja äripindade sisustamiseks.
Koostöös kunstikogujate ja kunstnikega pakub Kogo galerii võimalust oma koju või kontori- ja esindusruumidesse kunsti rentida. See on hea võimalus luua meeldejääv ning vaheldusrikas miljöö ning samaaegselt toetada andekaid kunstnikke.

Galeriituurid
Galerii pakub gruppidele võimalust tutvuda kaasaegse kunsti skeene ja kunstigalerii tegevusega.

Galeriiruumide rentimine ja üritused galeriis
Galerii ruumi Tartu Aparaaditehases on võimalik üritusteks rentida firmadel, asutustel ja eraisikutel. Galeriis saab üritusi korraldada kuni 20le inimesele. Kohapeale on võimalik tellida süüa ja juua Aparaaditehase restoranidest. Galerii pakub omalt poolt kultuurset atmosfääri ning harivat kunstipaketti.

Toetajad ja partnerid