fbpx

Uudised

Kogo katsetab märtsis kaubanduskeskuse ärimudelit *

Märtsiks hülgab Tartus Aparaaditehases paiknev Kogo meelelahutusliku kunstigalerii mudeli ja muutub ajutiselt turvaliseks ja eksklusiivseks ostukeskkonnaks. Alanud kuu eripakkumisteks on keerulisel ajal eneseabi lubav Kaose Koguduse „Kaose käsiraamat‟, Holger Looduse lootust andvad tooted nagu lauamäng „Reis paradiisi‟ ja võtmehoidja „Purgatoorium‟ ning Kiwa moekad särgid „Sa lõpetad Elvas‟ ja „Nothing‟.

Uudiskiri: veebruar 2021

Holger Looduse isikunäitus „Taasluues neid vanu nõlvakuid”, Galeriide öö vol.2 Aparaaditehases; uudiseid kunstnikelt Eike Eplik, Elīna Vītola, Alexei Gordin ja Kristi Kongi.

Kogo galerii 2021. aasta programm

Kogo galeriil on hea meel esitleda oma selle aasta näituse- ja publikuprogrammi „Ökoloogia – ökonoomia“, peatudes pikemalt temaatilisel teljel, mis neil ärevatel aegadel üha enam päevakorral on.

Uudiskiri: jaanuar 2021

Rael Arteli kureeritud näitust HEADE MÕTETE KODU Kogo galeriis on avatud 30. jaanuarini. Kutsume vaatama näitust galeriisse ja näituse fotogaleriid ja teoseid kogo veebilehel. Uudiseid kunstnikelt Eike Eplik, Elīna Vītola, Alexei Gordin ja Kristi Kongi.

Uudiskiri: detsember 2020

Kutsume sind 12. detsembrist kuni 30. jaanuarini 2021 Kogo galeriisse külastama Rael Arteli kureeritud näitust HEADE MÕTETE KODU. Kunstimessil Artissima Unplugged esitleb Kogo galerii Kristi Kongi ja August Krogan-Roley teoseid. Uudiseid kunstnike Eike Eplik, Elīna Vītola, Alexei Gordin ja Kristi Kongi kohta. Uudiskirja lõpust leiad lingid galeriis töötava kuraatori Šelda Pukite artiklile "Where Does Painting Stand Today?" ja Ramiro Camelo intervjuule Kogo galerii asutaja Liina Rausiga.